Yengeç Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Yengeç Burcu

22 Haziran - 22 Temmuz

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (8 Mayıs 2018)
Yaşamsal konularda eksik olduğunuzu düşündüğünüz alanlarda kendinizi yenileme ihtiyacı hissedebilir bunun için elinizden gelen gayreti gösterme çabası içerisine girebilirsiniz. Ancak herkes gibi olmak yerine kendinizi yetenekli olduğunuz alanlarda eğitmek size daha yararlı olacaktır.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (8 Mayıs 2018)
Bugün gireceğiniz sosyal ortamlarda yeni kimselerle tanışmanız ve arkadaşlıklarınızı geliştirmeniz mümkün. Eğitim, hareket ve zihinsel uğraş gerektiren konular ön plana geliyor. Bugün, bu ve benzeri konularda yapıcı sonuçlar elde edebilirsiniz. Arkadaşlarınız ile biraraya gelebilir onlarla güzel zaman geçirebilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (8 Mayıs 2018)
Kartınız Hata... Hatalarınızdan ders çıkartmamanız en büyük hatanız. Söylediğiniz her şeyin doğruluğuna öyle bir inanıyorsunuz ki fikirlerinize uzak insanları aşağılıyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (8 Mayıs 2018)
Daha dinamik bir görev dağılımı adına görev, iş ortamı ya da iş arkadaşı değişimleri yaşanabilir bu süreçte. Yeni ay sonrası dönem, yeni bir beslenme progra-mı ya da sağlıkla ilgili yeni bir uygulamanın başlangıcı olabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (8 Mayıs 2018)
Hayatın keyifli yanlarını yaşamak isterken sizi sorumlu kılan konular da var. Yeni bir düzenleme yaparak işte yeni hedefler belirlemeye bakın. Yaratıcı uğraşlarda harcadığınız zaman ve emeği getirileri ancak uzun vadede sizi tatmin edecektir. Aşk ve duygusal hayatınızda da sizi zorlayan engeller söz konusu. Bu dönem sabırlı olmalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (8 Mayıs 2018)
İşinizle ilgili yaşadığınız sorunları tek başınıza yaşıyorsunuz. Problemsiz, işleri yolunda imajınız başlardaki kadar hoş gelmiyor. Sıkıntılar üst üste bindikçe paylaşıp dağıtmak ihtiyacı hissediyorsunuz. Birlikte yaşadığınız kişi böyle bir paylaşıma kapalı değil. Belki o zaman küçük oyunlar da çekiciliğini kaybedecektir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (8 Mayıs 2018)
Partneriniz tarafından kırılabilirsiniz. Bu insan kırıcı sözler sarf edebilir. Kalbiniz boşsa karşı cinsten, size oldukça parlak görünen birisiyle tanışmanız ve ümit verici ilişkiler içine girmeniz, olasıdır. Aynı konu üzerinde çalıştığınız ve rekabet halinde olduğunuz kişi, farklı birtakım baskılar deneyebilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (8 Mayıs 2018)
Bir alacağınızı gözden çıkartmış gibi davranıyorsunuz, oysa ihtiyacınız var. Siz böyle davrandığınız sürece, karşı taraf ödeme niyetinden iyice uzaklaşabilir. Parayla ilgili yeni açılımlar söz konusu.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (8 Mayıs 2018)
Taviz vermediğiniz konularda biraz gevşeme içine girmeniz halinde, özel bir ilişkiniz rayına oturacak.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144582 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2019 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed