Yengeç Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Yengeç Burcu

22 Haziran - 22 Temmuz

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (9 Eylül 2019)
Bazı girişimlerde bulunmamanızın nedenlerini ya da zahmetlerinize değmeyeceğini düşündüren sebepleri sıralamak yerine, neden katılımda bulunmanız gerektiği üzerine de düşünmenizde fayda var. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Güne zorluklarla, belli belirsiz bir stresle başlayabiliriz. Mücadeleci kişilerle görüşmeler için uygun saatlerde olmayacağız. Ancak yine de, günün geneline yayılan iletişim, eğitim, ticaretle ilgili konular, bilişim, yurtdışı bağlantılı konular, sözleşme gerektiren işler, gelecek planları, fikir alışverişleri veya önemsediğimiz kişilerle görüşmeler yapmak için olumlu açıları anlaşmalar, sözleşmeler ve planlar yapmak için uygun birkaç günde olduğumuzu gösteriyor. Tüm bu başlıklarda daha iyi düşünebilir veya belli olanaklara kavuşabiliriz diyebilirim Niobe’ce. Günlük burcunuzu okurken, yükselen burcunuzun günlük yorumunu öncelikle okumalısınız. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın…
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (9 Eylül 2019)
Yakında hareketli günler içine girebilirsiniz. Umut bağladığınız yaşamsal projelerinizle ilgili bazı panikçi koşuşturmalarınız olabilir. İnsana güven veren dostluklar arasında mutlusunuz. Bu sıcaklık, temel sorunlar dışındaki problemlere kapalı ve ilgisiz olmanızı sağlıyor. Bu bir tür genişlik, arada bir kendinizi beğenmemenize de yol açabiliyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (9 Eylül 2019)
Aileniz ve sevdiğiniz kişi arasında gelgitler yaşamanız sizi kararsızlığa itiyor. Daha çabuk karar verin.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (9 Eylül 2019)
Aşkta zor kararların arifesindesiniz.Yaşam size ikili seçeneklersunuyor. İstekleriniz ve zorunluluklarınızarasında yenilenmeyenereden başlayabileceğinizi duygularınızdançok mantığınız gösterecek. İş ve parakonusunda sıkıntılarınız sürüyor. Ancak budurumun geçici olduğunu sakın unutmayın.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (9 Eylül 2019)
Ortaklıklarda süren pazarlıklara ortaklaşa para konuları ekleniyor. Finansal açıdan değişim yaşadığınız son dönemin getirileri üzerinde durabilirsiniz. Ancak bazı gecikmeler, sizin çıkarlarınızı etkileyebilir. Yine bu günlerde ortak harcamaların gözden geçirilmesi yönünde planlar yapabilirsiniz. Kriz yaratacak risklerden uzak durmakta yarar var.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (9 Eylül 2019)
İş yaşamınızda uzun vadeli çalışmalara yönelebileceğiniz ve size maddi kazançlar getirebilecek çalışmalara yönelebileceğiniz bir gündesiniz. Daha çok istikrarlı çalışmalar yapabileceksiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (9 Eylül 2019)
Bazı sürprizlerle gününüze renk ve heyecan katılacak, her saati ile bambaşka bir gün geçireceksiniz. Sevginizi karşı tarafa ifade etmede zorluk çekebilirsiniz. Partnerinizi tanımanın önemini bilmeniz, sağlıklı bir beraberlik ve karşılıklı güven sağlayacak.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (9 Eylül 2019)
Harcamada planlamaya en çok gereksinme duyacağınız zamandır. Gelirinizin yükselişe geçeği zaman çok uzak değil. Bugün önemli olan, ilerde size çok gerekli olacak olan bilgi altyapısını geliştirebilmenizdir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (9 Eylül 2019)
Pek çok şeyi başarabilecek yeteneğe sahipsiniz. Bunu bilerek kendinize biraz daha güvenmeniz gerekiyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144591 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2019 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed