Yengeç Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Yengeç Burcu

22 Haziran - 22 Temmuz

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (9 Haziran 2018)
Başkalarının yetersiz veya başarısız olma ihtimali yüksek planlarını engelleme eğiliminde olabilirsiniz. Ancak, soru şu Bu engel olmazsa ve gereken destek sağlanırsa bu planların hiç mi başarılı olma şansı yok?
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (9 Haziran 2018)
Geçen günlerde tanıştırıldığınız biri, sizden övgüyle bahsediyor. Onunla yakın zamanda bir alışveriş içinde olacak, ilişkiyi geliştireceksiniz. Aile içinde süren bir tartışma, kısa sürecek bir küskünlükle bitebilir. Bu konuda biraz üzüntüleriniz olacak. Özel bir günün hazırlığı içindesiniz. Bu özel günün anlamını sonradan daha iyi kavrayacaksınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (9 Haziran 2018)
Sevdiğiniz kişiler tarafından eleştiri alacak, onların sadakatsiz olduğunu düşüneceksiniz. Oysa uzun zamandır sürekli yaptığınız hatalar sizleri kontrolden çıkarmıştı.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (9 Haziran 2018)
Bugün yakın çevrenizle iletişim kurarken her şeye müdahale eden ve işlerine karışan bir tavır takınmayın. Tepki sert olabilir. Görüş bildirmek ayrı şey o görüş mutlaka kabul edilsin demek ayrı. Israr etmezseniz hak verecekler.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (9 Haziran 2018)
Ortaklıklarda süren pazarlıklara ortaklaşa para konuları ekleniyor. Finansal açıdan değişim yaşadığınız son dönemin getirileri üzerinde durabilirsiniz. Ancak bazı gecikmeler, sizin çıkarlarınızı etkileyebilir. Yine bu günlerde ortak harcamaların gözden geçirilmesi yönünde planlar yapabilirsiniz. Kriz yaratacak risklerden uzak durmakta yarar var.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (9 Haziran 2018)
Uzun zamandır tartışılan bir konuda uzlaşmaya vardınız. İşleri nasıl daha iyi bir hale getireceğinizi biliyorsunuz artık. Çevrenizdekilerin sizin motivasyonunuza ihtiyacını da dikkate almalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (9 Haziran 2018)
Oldukça keyifli ve huzur dolu bir gün geçirmeniz mümkün. Güçlü iyimserliğiniz, şefkat duygularınızla birlikte güçlenebilir ve sevdiğiniz kişiyi görmek uğruna, çok uzun mesafeler katetmeyi göze alabilirsiniz. Sevgilinizle dostluğunuz, aşkınızı gölgede bırakacak kadar güzel olabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (9 Haziran 2018)
Beklenmedik para çıkışları olabilir, bütçenizi denk tutmanız gerekiyor. Borç ve alacak konularında size yönelik sitemleri önemsemelisiniz. Bu tavır önemli ilişkileri ayakta tutacak.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (9 Haziran 2018)
İş hayatınızda özellikle yeni fikirler üretme ve uygulamadaki başarınızı maddi konularda ve aşk hayatınızda gösteremiyorsunuz. Biraz daha özenli olmanızda fayda var.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144570 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2019 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed