Yengeç Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Yengeç Burcu

22 Haziran - 22 Temmuz

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (9 Mayıs 2019)
Genel olarak sakin bir gününüzdesiniz fakat siz evli ve çocuğu ya da çocukları olan bir Yengeç'seniz çocuklarla ilgili bazı sorunlarla ilgilenmek zorunda kalmanız ve buyüzden de oldukça yorulmanız mümkündür. Çocuklarınız olsun ya da olmasın sizden yaşça genç kimselerle fikir ayrılıklarınız olabilir. Eğer bu durumun üzerine giderseniz olayları büyütmrniz ve çok fazla zaman harcamanız kaçınılmazdır. Herhangi bir şekilde konuyu kesinlikle kapatırsanzı, aslında sizin için son derece verimli olabilecek olan bugünü değerlendirebilme şansınızı da kaçırmazsınız. Siz bekar bir insansanız bugün arkadaşlarınızla ilgili hoş gelişmeler olabilir. Kalabalık fakat dinlendirici bir ortamda bulunabilirsiniz.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (9 Mayıs 2019)
Akşam sevineceğiniz konuklarınız olabilir. Birlikte gerçekleştireceğiniz derin sohbetten çok hoşnut kalacaksınız. Çevrenizdekilerle ilişkiniz çok olumlu. Tek sorununuz çok meraklı davranıp çok yakınlaşmanız. Bu özelliğiniz insanların sizden kolay talep etmelerine yol açıyor. Bugünlerde çevrenizde yaşanan sağlık sorunları, sizi sağlığınızla daha ilgili olmaya yönlendiriyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (9 Mayıs 2019)
Kartınız Yargılama... Kuralları yıkmakta üzerinize yok. Kendinizi çok çılgın hissediyor ve yaz aylarının da verdiği enerjiyle eğlence ortamlarına dalıyorsunuz, kendinizi yormayın.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (9 Mayıs 2019)
Bugün hem fiziksel hem de zihinsel olarak enerjiniz yerinde olacak. Eşinizle bir konuda mutabık kalmak sizin yapıcı ve sonuç odaklı yaklaşımınızla gerçekleşebilecek. Dikkatinizin dağılmasına izin vermeyin. Zira bugün yapacağınız işlerin hemen hemen tamamı bunu gerektiriryor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (9 Mayıs 2019)
İş ortamında yaşanan değişikliklerle çalışma şartlarınızı yenilemekte. Daha verimli olacağınız bu günlerde yeteneklerinizi geliştirme fırsatı bulacaksınız. Beraber çalıştığınız kişilerin desteği ile değişik öğretiler ve teknikler size yardımcı olacaktır. İkili ilişkilerin gündeminize girdiği bu günlerde önerilerle daha akılcı yaklaşacaksınız. Menfaatlerinizi doğru saptamalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (9 Mayıs 2019)
Her işi kotarmaya çalışmanız gerekmiyor. Gözden kaçırdığınız bir şeyler olmalı. İşin haznesi sizin mesleki birikimlerinize biraz bol geliyor olabilir. Bu konudaki geri bir adım sizi iddiasız biri yapmayacak.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (9 Mayıs 2019)
İlişkinizde değerleri gözden geçirmeniz gereken bir döneme giriyorsunuz. Böylece daha dengeli bir beraberlik yaşamaya şansınız olacak. İş arkadaşlarınız arasındaki yapay, geçici sürtüşmeler nedeniyle endişelenmeniz yersiz. Sizin dışınızda oluşan bu sürtüşmeler, kendiliğinden hallolabilir gibi görünüyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (9 Mayıs 2019)
Taksitin cazibesine çok kapılıyorsunuz. Yakında bir para haberiniz olabilir. Büyük borçlara girip aldığınız şeylerin birçoğu gereksiz. Harcamaları biraz daha kısmanız gerekiyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (9 Mayıs 2019)
Sağlığınız ve belki de çalışma şartlarınızla daha yakından ilgilenmeniz gerekebilir. Özellikle sabah saatlerinde duygusal çatışmalar mümkün.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144609 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2020 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed