Yengeç Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Yengeç Burcu

22 Haziran - 22 Temmuz

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (9 Nisan 2018)
Uzun süredir beklediğiniz, sonuçlanmasını istediğiniz her ne var ise bunun için biraz daha beklemeniz gerekebilir. Bu süreci iyi yönetirseniz kazanan siz olursunuz. Finansal sorunlarda çözüm bulmak için biraz daha teferruatlı düşünmeniz ileriki günlerde çok işinize yarayacaktır.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (9 Nisan 2018)
Bir yakınınızın sorununu halletmek için kendinizi ön plana çıkartıyorsunuz. Bu şekilde bazı problemler yaşayacağınızı tahmin etmenize rağmen, bundan kaçınmıyorsunuz. Birkaç gün içinde iş hayatınızda bazı yenilikler yapmak zorunda kalabilirsiniz. Bugün bir çocukluk arkadaşınızdan haber alacaksınız. Anılarınız depreşecek.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (9 Nisan 2018)
Kartınız Yükselme... Güne hızlı bir başlangıç yapsanız da öğle saatlerinde durgunluğunuz olacak. Aile içindeki bazı sorunları tek başınıza çözmeniz imkansız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (9 Nisan 2018)
Tutulma sizin sosyal çevreniz ve arkadaşlıklarınızla ilgili alanda gerçekleşecek. Normal şartlarda katılmayı tercih etmeyeceğiniz ancak sizi canlandıracak ve harekete geçirecek bazı gruplara dahil olmanız gündeme gelebilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (9 Nisan 2018)
Sizi kendi içinize dönmeye zorlayan gelişmeler var. Bu dönem bazı endişeler daha yoğun yaşanabilir ve kararsız bırakabilir. Özellikle geçmişten bu yana taşıdığınız yükler açısından yıpratıcı etkiler altındasınız. Yine de iç dünyanıza yönelik huzur arayışı içinde olacaksınız. Bırakmakta zorlandığınız konuları daha yapıcı karşılamayı öğrenebilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (9 Nisan 2018)
İş yaşamınızda bazı gerginliklerden kurtulmak isteyeceğiniz ve işinize yoğunlaşmak isteyeceğiniz bir gündesiniz. Bir arkadaşınız size bugün bu konuda destek olacak.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (9 Nisan 2018)
Yolunda gitmeyen ilişkinize bir hareketlilik getirmeniz gerekiyor. Sizin ilişkinizden memnun olmanıza karşın, partneriniz monotonluktan biraz dertli gibi. Bugünlerde ufak tefek tartışmalar ciddi hesaplaşmaların başlangıcı olabilir. Unutkanlıktan dolayı iş yerinde başınız ağrıyabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (9 Nisan 2018)
Biraz rahat bir insan olmanız, para sıkıntılarınızı soğukkanlılıkla aşmanızı sağlıyor. Güçlü para destekleriniz var. Bunları, toparlanana kadar bir yan gelir olarak değerlendirebilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (9 Nisan 2018)
Gözlerinizdeki problemi bir uzmana göstermelisiniz. Rahatsızlığınızın süreklilik göstermemesi sizi gevşetmemeli.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144570 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2019 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed