Yengeç Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Yengeç Burcu

22 Haziran - 22 Temmuz

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (12 Ağustos 2020)
Duygusal ilişkilerinizde de hoş ve heyecanlı anlar yaşayabilirsiniz ancak bazı ailevi sorunlar bunları gölgeleyebilir. Karşı cinsle olan ilişkilerinizde verdiğiniz sözleri tutun ve ortaklaşa aldığınız kararlardan caymayın. Eğlenceye biraz daha fazla vakit ayırın. Arkadaşlarınızdan gelen davetleri sürekli reddetmeyin. Gideceğiniz davetlerde yeni arkadaşlar edinebilirsiniz. Göreceksiniz iş hayatının tüm stresini de üzerinizden atacak yeniden enerji depolayacaksınız.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (12 Ağustos 2020)
Güne durgun başladınız. Esasında bunun için epeyce nedeniniz var. Fakat epeydir hep bu nedenlerle birlikte dolaşıyorsunuz. Biliyorsunuz bazıları insanı durağanlaştıracak türden değil. İrili ufaklı bir araya toplanınca felaket oluyorlar. Bir yabancıyla tanışabilirsiniz bugün. Problemlerden arınıp yapın bu tanışmayı. Yaşamınızda önemli biri haline gelebilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (12 Ağustos 2020)
Kartınız Aşk... Bugünlerde partnerinize olan düşkünlüğünüzle biliyor herkes sizi. Onu öyle bir sarıp sarmalamışsınız ki nefes almasına izin vermiyorsunuz adeta. O bundan hoşlanıyor ama.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (12 Ağustos 2020)
Bugün harcanan para size her açıdan fayda sağlayacak. Her ne kadar siz giden parayı şanssızlık veya risk gibi görseniz de, yapılan harcamalar gününüzü hızlandırıp daha çok şeyi alt etmenizi sağlayacak. Hem de içten içe elde ettiklerinizden mutlu olacaksınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (12 Ağustos 2020)
İşle ilgili yeni çalışmalar tüm hızı ile sürmekte. Ancak gelecekle ilgili parasal beklentilerde tutarlı kararlar vermelisiniz. Şu dönem eve yapılması gereken harcamalarda aşırılığa kaçmayın. Arkadaşlarla bir araya geleceğiniz organizasyonlar, destek olacağınız çalışmalar içinde yer alabilirsiniz. Arkadaşlarla değişik keyifler paylaşabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (12 Ağustos 2020)
Bugünlerde yabancısı olduğunuz bir işe küçük çapta ortak olacaksınız. İçinde çok güven duyduğunuz bir arkadaşınız olduğu için size cazip geldi. Yine de bazı endişeleri barındırıyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (12 Ağustos 2020)
Bir şey yapmak istediğinizde önce sevgilinize uyup uymayacağını kontrol etmelisiniz. İlişkinin başında hep birlikte olmak istediğiniz zamanları hatırlayın. Romantizme biraz daha fazla önem verin. Bir şeyleri değiştirmek istiyorsanız başlangıç noktanız tavırlarınız olmak zorunda.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (12 Ağustos 2020)
Kenarda bir miktar paranız var. Bir dostunuzun bunun çok daha fazlasını koyarak sizinle geçici gibi görünen bir işte kısa bir ortaklık önerisi olabilir. Bunu değerlendirebilirsiniz. Önümüzdeki günlerde bu teklifle karşılaşacaksınız gibi görünüyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (12 Ağustos 2020)
Bugün günlük rutin işlere, detay gerektiren konulara daha fazla vakit ayırmanız gerekebilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144617 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2020 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed