Yengeç Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Yengeç Burcu

22 Haziran - 22 Temmuz

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (24 Temmuz 2021)
Bir projeyi tamamlamak veya gündeme taşımak için can atıyor olabilirsiniz. Ancak, tüm parçalar yerine oturmadıysa sunumunuzu gözden geçirmenizde fayda var. Özel hayatınızı veya iş yaşamınızı ilgilendiren durumlarda ani tepki ve hareketlerden kaçınmalısınız. Değişiklik yapmak veya hemen sonuç çıkartmak için doğru bir gün olmayabilir. Tüm gerçekleri öğrenene ve daha fazla bilgi sahibi olana kadar zamanı dengeli kullanmalısınız. Niobe
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (24 Temmuz 2021)
Uzun bir süredir bir sürü şey size sıkıcı, gereksiz, anlamsız geliyor. Hiç uygulayamayacağınız yeni, yeni planlar yapıyorsunuz. Bu ruh durumunuzu paylaşacak insanlarla görüşüp her seferinde birkaç günlük bunalımlara giriyorsunuz. Yakın bir zamanda bu yakınmalarınıza çare olabilecek çok somut bir öneri alacak ve karamsarlığınızı atacaksınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (24 Temmuz 2021)
AŞK: Bugüne kadar birikimyaptığınız enerjinizi bugün artıkpatlatarak partnerinizle eğlenceligün geçireceksiniz. Sevdiğinizkişiye karşı son derece nazik vekibar olmanız onun içinirahatlatıyor ve size güven duyuyor.PARA: Başkalarından beklemeden işlerinizikendiniz hal yoluna koymalısınız. Tembelliğinizişlerinizi diğer günlere sarkıtmanıza sebep oluyor.SAĞLIK: Sağlığınızla yakından ilgilenin. Aksihalde soğuk algınlığı baş gösterebilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (24 Temmuz 2021)
Çok önemli kararları kendiniz almalısınız. Yakın akrabalarınız sizi etkileyebilir. Onları bu tutumlardan vazgeçirin. Yatırımlarınızın size getiri sağlayamaması yüzünden bir süre ekonomik sıkıntılar yaşayabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (24 Temmuz 2021)
Gün boyunca rahat hareket edebilir ve pek çok konuda kendinizi daha iyi ortaya koyabilirsiniz. Eğitim konuları önceliğiniz olmaya devam ederken, yazışmalar açısından yüklü bir gündeminiz olacak. Yakınlarınız ya da komşularla ilişkileriniz ise size keyif verebilir. Düşüncelerinizi akıcı biçimde kullanarak çok dikkat çekebilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (24 Temmuz 2021)
İş yaşantınızdaki problemler gelip geçici. Abartıp kendinizi boş yere üzmemelisiniz. Çok önemli bir konuda yüzeysel düşünüyorsunuz. Derinlemesine düşünüp doğru sonuçlara ulaşmanıza engel olan yanlış duyumlarınız var.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (24 Temmuz 2021)
İlişkinizle ilgili önemli bir kararın eşiğindesiniz. Duygularınız kadar aklınızın da sesini dinlemenizde yarar var. Önemli konularda ani karar vermeniz bazen pişmanlık yaşamanıza neden oluyor. İşinizle ilgili bir süredir oluşum halindeki değişiklikler bugün gündeme gelebilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (24 Temmuz 2021)
Bugün elinize geçecek bazı maddi fırsatları değerlendirmek isteyebilirsiniz. Bunun için çevrenizdeki yetkili kişilerin bilgisine başvurmalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (24 Temmuz 2021)
Uyarılara kapalı tavırlarınız, hataları genellikle yaşayarak görmenize neden oluyor. Bazı davranışlarınızla ilgili objektif iç hesaplaşmalar içine girmeniz gerekiyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144647 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2021 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed