Yengeç Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Yengeç Burcu

22 Haziran - 22 Temmuz

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (6 Aralık 2021)
Bugün oldukça önemli ya da eğlenceli şeyler yapmayı planlamış olabilirsiniz ancak ilişkilerinizi iyi düzenleyemezseniz bütün planlarınız suya düşebilir. Pek yakın bir arkadaşınız olmasa da bir tanıdığınızın lüzumsuz konuşmalarla sizi meşgul etmesi olasıdır. Eğer böyle bir ilişkiniz olursa ne kadar uğraşırsanız uğraşın aşırı kabalaşmadıkça bu kimsenin elinden kurtulabilmeniz oldukça zordur. Bunun dışında akrabalarınız ya da yakın arkadaşlarınız arasındaki bir aile kavgasına ya da anlaşmazlığa karışmanız da mümkündür. Başınıza iş açmak istemez ve gününüzü istediğiniz gibi değerlendirmek isterseniz bu gibi durumlarda hemen bir bahane ile uzaklaşmanız gereklidir.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (6 Aralık 2021)
Coşkulu yapınız ikili ilişkilerde fazla beklenti içine girmenize neden olabilir. Arkadaşlarınızla paylaşımda bulunabileceğiniz konulara eğilerek ortak kazanç sağlamanız mümkün. Bir süredir beklediğiniz bir haber ya da paket bugün size ulaşabilir. Aile çevrenizde daha paylaşımcı olmanız beklenebilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (6 Aralık 2021)
AŞK: Partnerinizle ilgiliproblemlere akılcıyaklaşıyorsunuz. Kendiniziböylece ona kanıtlıyorsunuz.Sevginizden şüphe duymamasıaşk yaşamınızı renklendiriyor.PARA: İyi bir kariyer sahibiolmak istiyorsanız ilk yapacağınız şey yeni işinizleilgili araştırma yapmak. Çalışmayı seviyorsunuz.Size zorla hiç kimse bir şey yaptıramaz.SAĞLIK: Bugün, konuşma zorluğu çekebilir veyayavaş konuşma arzusunda olabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (6 Aralık 2021)
En önde durup insanlara örnek olacağınız, sizi takip etmelerinden keyif duyacağınız bir gün. Girişimci ruhunuz ve risk alan tavırlarınız özellikle diğer insanların sizi açıkça gözlemlediği ortamlarda oldukça işinize yarayacak.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (6 Aralık 2021)
Gün boyunca rahat hareket edebilir ve pek çok konuda kendinizi daha iyi ortaya koyabilirsiniz. Eğitim konuları önceliğiniz olmaya devam ederken, yazışmalar açısından yüklü bir gündeminiz olacak. Yakınlarınız ya da komşularla ilişkileriniz ise size keyif verebilir. Düşüncelerinizi akıcı biçimde kullanarak çok dikkat çekebilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (6 Aralık 2021)
İş ilişkilerinizde hırslı girişimciliğiniz başarılara açık. Fırsatı kendiniz yaratıyor, şansınızı çağırıyorsunuz. Önümüzdeki günlerde çok verimli açılımlar sizi bekliyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (6 Aralık 2021)
Bir şey yapmak istediğinizde önce sevgilinize uyup uymayacağını kontrol etmelisiniz. İlişkinin başında hep birlikte olmak istediğiniz zamanları hatırlayın. Romantizme biraz daha fazla önem verin. Bir şeyleri değiştirmek istiyorsanız başlangıç noktanız tavırlarınız olmak zorunda.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (6 Aralık 2021)
Harcamalarınızı yoğunlaştırdığınız bu günlerde kısıntıya gitmek zorunda kalabilirsiniz. Aileniz veya eviniz ile ilgili bir masrafta bulunmanız söz konusu olabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (6 Aralık 2021)
Size şu sıralar çok çekici gelen bir şey, bütçenizi ummadığınız ölçülerde sarsabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144648 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2021 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed