Yengeç Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Yengeç Burcu

22 Haziran - 22 Temmuz

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (23 Mart 2019)
Diğerlerinin ortaya koydukları işleri, yaklaşımlarını veya fikirlerini objektif gözle eleştirebilir ve tamamen yapıcı amaç güdüyor olabilirsiniz. Ancak, karşınızdaki kişiler iyi niyetinizden şüphe edebilirler veya eleştiri ya da şikayetlerinizi demode olarak nitelendirebilirler. Yorumlarınızı buna göre yapmanızda fayda var.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (23 Mart 2019)
Bugünlerde bir ahbap ilişkinizle ortak bir işiniz olacak. Onunla birlikte büyük bir alışveriş yapabilirsiniz. Yakın bir dostunuzun kişisel sorunlarında onu suçlu bulmanız, sorunlarına kayıtsız kalmanıza neden oluyor. Bu konuda daha anlayışlı bir tavır sergilemeniz gerekebilir. Çok anlam yüklediğiniz bazı ilişkiler sonradan probleminiz haline gelebiliyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (23 Mart 2019)
Gelen yeni gün size huzur verdiği kadar yorgunluk da sunacak. İşlerinizi aksatmamalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (23 Mart 2019)
Tayininiz nedeniyle gideceğiniz yerde başta adaptasyon zorluğu yaşasanız da size dostça yaklaşan yeni komşularınızın yardımlarıyla bu süreci kolay atlatacaksınız. Aileden birinin sağlık durumu size üzebilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (23 Mart 2019)
Mesleki konularda önemli beklentiler içindesiniz. Önemli adımlara yöneldiğiniz bu dönemi fırsata çevirebilirsiniz. Sizi daha bireysel olmaya iten iş hayatı üzerinden yaşanan ani yenilenmeler, üstlerle ilişkileri de içine alacak şekilde gelişebilir. Artan sorumluluklar sizi bağlarken, eve ait düşündüğünüz değişiklikleri bir süre ertelemek durumunda kalacaksınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (23 Mart 2019)
Meslek dışı bir iş, içinde sevdiğiniz bir arkadaşınızın olması nedeniyle sizi ilgilendiriyor. Ona bazı önerileriniz olabilir. Alan değiştirme düşünceniz böyle bir dönemde tahmininizin ötesinde riskler taşıyabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (23 Mart 2019)
Bu kişi ile yakınlaşmak sizi son derece heyecanlandırıyor. Yeniden aşık olabilirsiniz. Belki de bu ilişki uzun süreli bir beraberliğin habercisidir. Bugün işinizi ilgilendiren ayrıntıların üzerinde durmanız, hem de verdiğiniz kararlarda ısrarcı olmanız sizin açınızdan fayda getirebilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (23 Mart 2019)
Beklemediğiniz bir satış işiniz olabilir. Parayı, günlük yaşamın karşılığı olarak sınırlamamalısınız. Kazancınız sizin elinizde. İşlere sarıldığınız ölçüde paralanıyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (23 Mart 2019)
Yokluğunuzda uğradığınız haksızlıklara karşı, sizin adınıza yaratılan tartışmalara duyarsız kalıyorsunuz. Bu davranışınız eleştiriler almanıza yol açacak.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144572 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2019 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed