Yengeç Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Yengeç Burcu

22 Haziran - 22 Temmuz

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (23 Şubat 2019)
Burcunuz bugün iki zıt etki altında. Sosyal, duygusal, ailesel ve mesleki, kısaca her türlü ilişki geliştirmek ve insanlarla anlaşabilmek için en uygun durumdasınız. Kısacası bu konuda karşınıza ummadığınız kadar fırsat çıkabilir. Diğer taraftan, bazı sert ve ani eğilimleriniz olabilir. Olmadık kimselerle beraberlik kurabilir ve bu etki geçtikten sonra da pişman olabilirsiniz. Eş veya sevgilinizi aldatma istekleri duyabilir ya da onu aşırı kıskanabilirsiniz.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (23 Şubat 2019)
Kendinize gösterdiğiniz ilgiyi saklamanıza gerek yok. Herkes tarafından yeterince tanınıyorsunuz. Yarı güvenle baktığınız ilişki ve konularda hem güven hem haz bulabilirsiniz. Yakınlarınızın işlerinizdeki aşırı yoğunluğunuz konusundaki eleştirilerini yabana atıyorsunuz. Çünkü son günlerde yaşamınıza giren ve çok zamanınızı alan sosyal faaliyet size enerji depoluyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (23 Şubat 2019)
Kartınız Dünya... Bugün sevdiklerinize pek görünmek istemiyor gibisiniz. Çünkü bedensel yorgunluğunuz yüzünüze vurduğu için onları üzmek istemiyorsunuz. Duygularınız yoğun.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (23 Şubat 2019)
Tüm sorunlardan uzak, sakin bir gün geçirmeye hazırlanın. Uzun zamandır görmediğiniz arkadaşlarınızı ziyaret etme fırsatını elde edebilirsiniz. Sevdiğiniz insanın sorunlarıyla ilgilenin. İş-leriniz açılıyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (23 Şubat 2019)
Hayatınıza giren hareketlik sizi yeni konulara sürüklemekte. Değişik bir eğitim programı üzerinde kafa yorabilirsiniz. Aynı zamanda başkalarından çok şey öğrenebileceğiniz fırsatlar var. Kişisel gelişiminize ışık tutacak kişilerle ilişkileri canlı tutmanız gerekebilir. Akıcı şartlar içinde yer almalı, ancak eğitim çalışmalarınızı fazla idealize etmekten kaçınmalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (23 Şubat 2019)
Kafanız bir miktar karışık olsa da bugün yaratıcılığınızı göstererek ilgi uyandırabilirsiniz. Beklemediğiniz gelişmeler yeniden keyfinizi yerine getirebilecek. Dikkatli hareket ederek yeni başlangıçlar yapabilir, problemlerinize hızlı çözümler getirebilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (23 Şubat 2019)
Oldukça keyifli ve huzur dolu bir gün geçirmeniz mümkün. Güçlü iyimserliğiniz, şefkat duygularınızla birlikte güçlenebilir ve sevdiğiniz kişiyi görmek uğruna, çok uzun mesafeler katetmeyi göze alabilirsiniz. Sevgilinizle dostluğunuz, aşkınızı gölgede bırakacak kadar güzel olabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (23 Şubat 2019)
Maddi konularda genel olarak son derece başarılı olacağınız bir gündesiniz. Finans konusundaki yeteneklerinizde bir artış olacaktır ve ticari konularda aktiviteniz artacaktır. Maddi imkanlarınızı genişletmek için yeni alternatifler bulacaksınız ve bunları çok iyi bir şekilde değerlendirebileceksiniz. Maddi konularda yeni girişimler yapabilirsiniz ve bu girişimlerinizin sonuçları olumlu olacaktır.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (23 Şubat 2019)
Bugün hakkınızda duyduğunuz olumsuz sözler sizi sinirlendirebilir. Ancak bu sözleri size getiren insanın güvenir bir kişiliği var mı bunu anlamalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144571 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2019 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed