Yengeç Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Yengeç Burcu

22 Haziran - 22 Temmuz

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (21 Ocak 2020)
Bazı konular sizi tatmin etmiyor olabilir. Daha fazla başarılı olmak, daha fazlasını elde etmek ya da daha fazla mutluluk için gereken her ne ise bulmalı ve hayatınıza dahil etmelisiniz.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (21 Ocak 2020)
Bugün Yengeçler zamanının çoğunu evde geçirecek. Akşam üstü biraz sıkılabilir, dışarı çıkma isteği içine girebilirsiniz. Sevdiğiniz size seve seve eşlik edecek. Aile ile konuşmadığınız bazı konuları artık dillendirmek durumundasınız. Bugün size yanıtlaması bazı zor sorular yöneltilebilir. Ayaklarınızı yere sağlam basmanız gerekecek.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (21 Ocak 2020)
DUYGUSAL hayatınızda gelişmeler olacak. Cazibenizin farkına varacaksınız. Kontrolünüzü kaybetmeyin. Aradığınız huzuru bulacaksınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (21 Ocak 2020)
Başarı için uygun şartlara ihtiyacınız olabilir. Bunun için çalıştığınız ortamda değişikliğe gidebilirsiniz. Yeni bir aşk için ilk adımı attınız. Büyüklerinizle giriştiğiniz gereksiz sürtüşmeler size maddi zarar verebilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (21 Ocak 2020)
Ãœmitlerinizi gerçekleştirmeye başladığı bir dönem. Hayatınıza yeni bir yön verme arzunuzu öne çıkarmalı, sahip olduklarınızı paylaşmaya hazırlanmalısınız. Sosyal açıdan çevrenizin yenilendiği bu günlerde sizi sorumlu kılan konular var. Başkalarına destek olduğunuz çalışmalar öne çıkabilir. Sezgilerinizin güçlendiği son dönemde yaratıcı yanlarınızda geliştirmeye bakın.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (21 Ocak 2020)
Yeni atılım niyetlerinizi bir süre daha ertelemeniz gerekli olabilir. Bu konuda, kararım karar türü bir mantık izlemeniz, sizi desteksiz bırakacak. Birkaç gün içinde yeni umutlar belirecek gibi.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (21 Ocak 2020)
Aşk yaşamınızda bugünlerde seçeceğiniz yolda hem aklınızın, hem de duygularınızın sesini dinlemelisiniz. İş yaşamınızda her zamankinden daha fazla emek harcamak, daha konsantre bir şekilde çalışmak durumunda olduğunuz bir dönemden geçiyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (21 Ocak 2020)
Para konusunda aşırı iyimsersiniz. Geliriniz belli olmasına rağmen, sanki bir yerlerden fazladan para gelecekmiş gibi gönül rahatlığı içinde harcamaya devam ediyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (21 Ocak 2020)
Zorlama bir ilişki içinde kıvranıyorsunuz. Sizinle tanışıklığını dostluğa dönüştürmek isteyen biri, sizi gittikçe bunaltıyor. Fakat sonuçta kötü bir niyet görünmüyor. Daha nezaketli tavırlarla da uzaklaşabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144598 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2020 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed